İnşaat Teknolojisi Alanı 10. 11. ve 12. Sınıf Güncel Megep Modülleri

İnşaat Teknolojisi Alanı 10. 11. ve 12. Sınıf Güncel Megep Modülleri

Bu alanda bulunan modüller ve dersler aşağıda verilmiştir. Derslere ait modülleri indirmek için “Hazır/İndir” isimli bağlantının üzerinde farenin sağ tuşuna basıp “hedefi/bağlantıyı farklı kaydet” seçeneğine tıklayarak dosyayı indirebilirsiniz. Eğer Modül hazır değilse lütfen resmi megep sitesinden güncelliğini kontrol ediniz. Moduller MEGEP sitesinden alınmakta olup sitemiz bünyesinde herhangi bir modul bulundurulmamaktadır. Sitemizde sadece sizi modüllere ulaştıracak bağlantılar bulunur.
Bu alanda bulunan dersler aşağıda listelenmiştir.  Derslere ait modülleri yukarıdaki veya soldaki alan adına tıklayarak veya arama çubuğuna yazarak indirebilirsiniz.

Inşaat Teknolojisi Alanı altında bulunan dersler aşağıdadır.
Agrega Deneyleri Dersi, Ahşap Çatılar Dersi, Ahşap Doğrama Ve Kaplama Meslek Resmi Dersi, Ahşap Doğramalar Dersi, Ahşap Kaplamalar Dersi, Ahşap-Kagir Restorasyonu Dersi, Alçı Dekorasyon Ve Kartonpiyer Dersi, Alçı Ve Kartonpiyer Meslek Resmi Dersi, Beton Deneyleri Dersi, Betonarme Donatıları Dersi, Betonarme Kalıpları Dersi, Bilgisayarla Çelik Proje Çizimleri Dersi, Bilgisayarla Çizim Dersi, Bilgisayarla Iç Mekan Çizimleri Dersi, Bilgisayarla Mimari Proje Çizimi Dersi, Bilgisayarla Röleve Ve Restorasyon Proje Çizimleri Dersi, Bilgisayarla Statik Proje Çizimi Dersi, Bina Maketleri Dersi, Bina Ve Yerleşim Rölevesi Dersi, Çatı Ve Kalıpçılık Meslek Resmi Dersi, Çelik Proje Çizimleri Dersi, Çelik Yapı Imalatları Dersi, Çimento Deneyleri Dersi, Donatı Meslek Resmi Dersi, Duvar Meslek Resmi Dersi, Duvar Ve Zemin Kaplama Meslek Resmi Dersi, Duvar Ve Zemin Kaplamaları Dersi, Iç Mekan Çizimleri Dersi, Insan Ve Deprem Dersi, Maliyet Hesapları Dersi, Meslek Hesapları Dersi, Mesleki Gelişim Dersi, Mimari Proje Çizimleri Dersi, Parke Taşı Ve Bordür Kaplama Meslek Resmi Dersi, Parke Taşı Ve Bordür Kaplamaları Dersi, Pvc Doğrama Ve Kaplama Meslek Resmi Dersi, Pvc Doğrama Ve Kaplamaları Dersi, Renklerle Tasarım Dersi, Röleve Dersi, Röleve Ve Restorasyon Proje Çizimleri Dersi, Sıva Meslek Resim Dersi, Statik Proje Çizimleri Dersi, Süsleme Restorasyonu Dersi, Tasarı Geometri Dersi, Teknik Çizimler Dersi, Temel  Inşaat Teknolojisi Dersi, Yalıtım Meslek Resim Dersi, Yapıda Boyalar Dersi, Yapıda Duvarlar Dersi, Yapıda Sıvalar Dersi, Yapıda Yalıtım Dersi, Zemin Deneyleri Dersi Megep Modulleri
<strong><em>Modulleri Aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz.</em></strong>
 http://www.ahmetgurcan.com.tr/category/insaat-teknolojisi-megep-modulleri.